Popis výrobku: Dextromethorphan HBr/Guaifenesin/FenylephrineHClGenomma Lab®Zmírňuje následující příznaky: KašelUcpaný nosPocit ucpaného hrudníkuPoužití: Odstraňuje hlen (hlen), ředí bronchiální sekret a drénuje bronchiální trubice. Pomáhá dočasně zmírnit následující příznaky způsobené nachlazením: Nosní kongesce Kašel způsobený mírným podrážděním krku a průdušek
Použití produktu: Neužívejte více než 6 tablet během 24 hodin. Tento posilovací přípravek pro dospělé není určen pro děti mladší 12 let. Měřte pouze s dodaným kelímkem a uschovejte si kelímek, který byl dodán s vaším předmětem. TSP = věková dávka čajové lžičky: 2 lžičky (10 ml) každé 4 hodiny pro dospělé a děti starší 12 let. Neužívejte u dětí mladších 12 let.
přísady: Informace o léčivech Aktivní složky (5 ml, 1 lžička na kus)Použití Dextromethorphan HBr, 10 mg látky potlačující kašel Ifenesin, 100 mg expektorans fenylefrin HCl, 5 mg nosní dekongestiv Další složky Bezvodá kyselina citrónová, Žlutá látka FD&C 6 Vůně, vůně, glycerin, med, propylenglykol, roztok propylenglykolu, čištěná voda, sorbral sodná sůl benzoátu, sorbral s benzoitol. Každá lžička (5 ml) obsahuje 3 mg sodíku.
Opatření: Neužívejte, pokud v současné době užíváte inhibitory monoaminooxidázy (MAOI) (léky na deprese, duševní nebo emoční stavy nebo Parkinsonovu chorobu) nebo po dobu 2 týdnů po ukončení léčby MAOI. Pokud si nejste jisti, zda váš lék na předpis obsahuje IMAO, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem, než začnete tento přípravek užívat. Pokud máte následující příznaky, poraďte se před užitím se svým lékařem: Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, onemocnění štítné žlázy, cukrovka, potíže s močením v důsledku zvětšené prostaty, kašel s příliš velkým množstvím hlenu (sliz), přetrvávající nebo chronický kašel, například způsobený kouřením, astmatem, chronickou bronchitidou nebo emfyzémem, užíváním jiných perorálních dekongestantů nebo stimulantů. Pokud ano, poraďte se před použitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučené dávkování. V následujících případech přerušte používání a poraďte se s lékařem. Pokud se cítíte nervózní, máte závratě nebo máte nespavost Pokud se vaše příznaky nezlepší do 7 dnů nebo jsou doprovázeny horečkou Pokud váš kašel přetrvává déle než 7 dní nebo se znovu vrátí Pokud je doprovázen horečkou, vyrážkou nebo přetrvávající bolestí hlavy. Tyto příznaky mohou být příznaky vážného onemocnění. Pokud jste těhotná nebo kojíte, nezapomeňte se před použitím poradit se zdravotníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě předávkování okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc nebo volejte pohotovost. Skladujte při teplotě 15-30°C (59-86 °F). Neuchovávejte v chladničce.
Tukol, med, kašel a ucpaný nos, věk 12+, přírodní med, 4 fl oz (118 ml)